Два сольники “Піккардійської терції” для рідного Львова

11 січня 2016 року в рамках проекту “Різдво в Опері” “Піккардійська терція” дасть у рідному Львові два сольні концерти.

Початок – о 18.00 і о 20.00. Цих концертів львів’яни чекали понад три роки – від часу гучного святкування 20-річчя “Терції” у вересні 2012-го, зазначають організатори, компанія “ДікАрт”.
“Хочемо попросити, щоб львів'яни не ображалися на нас за таку тривалу перерву. До того вони щорічно чули нас. А за останні три роки ми віддавали музичні борги усім іншим регіонам України, – розповідає художній керівник вокальної формації “Піккардійська терція” Володимир Якимець. – Річ у тім, що після широкого святкування 20-річчя у 2012-ому ми не хотіли пропонувати львів'янам той самий матеріал. Наш наступний сольний концерт у рідному місті мав обов’язково бути зі свіжим, новим, цікавим і різноманітним репертуаром”.
 За останні три роки в репертуарі “Терції” назбиралося багато нових пісень, які акапельний колектив і хоче презентувати львів'янам 11 січня у Львівській опері. Це пісні “Лети”, “Панно”, “Дженні”, “Сади”... Будуть і несподіванки – справжні музичні подарунки для глядачів. 
Варто виокремити пісні тих, чию творчість “піккардійці” вважають дуже цінною: “Шукав свій дім” (“Зима”) Кузьми Скрябіна, “Колисонька кленовая” Андрія Панчишина, “Подай рученьку” Богдана Весоловського, “Запроси мене у сни” Володимира Івасюка. “Найбільш емоційним у цих концертах особисто для нас буде наш останній спільний виступ із нашим другом Іваном Вощиною – виступ, присвячений його світлій пам'яті, – веде далі Володимир Якимець. – Давайте пам’ятати, що музиканти живуть доти, доки звучать їхні пісні”. 
Не обійдуться сольні концерти “Піккардійської терції” без хітів, які у рідному місті співають усім залом! А наприкінці “Різдва в Опері” “піккардійці” разом із глядачами зануряться у атмосферу новорічно-різдвяних свят. Прозвучать як народні колядки, так і авторські новорічно-різдвяні пісні: “Граймо, стрибаймо”, “З Новим роком!”, “Пречистая Діва” та інші. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0948 / 1.53MB / SQL:{query_count}