Денис Матвієнко танцюватиме під музику Radiohead

Творці проекту THE GREAT GATSBY везуть до Львова два балети

Трохи швидше, ніж за місяць, а саме 22 червня, о 19.00 на сцені Львівської опери покажуть одразу два балети Едварда Клюга – Stabat Mater і Radio&Juliet. 
А одразу після Львова нові сценічні роботи у виконанні трупи сенсаційного проекту THE GREAT GATSBY та його художнього керівника, зірки балету Дениса Матвієнка побачать ще в чотирьох містах України – Києві, Одесі, Дніпропетровську та Харкові. 
Відкриє вечір у Львівській опері балет Stabat Mater. За своєю суттю це католицький гімн XVIII століття композитора Джованні Перголезі і автора слів Якопо да Тоді. Але унікальний, абстрактний і мінімалістський хореографічний почерк Едварда Клюга перетворив цей твір на дійство, яке прославляє життя у всіх його проявах. Кожен новий номер випливатиме з попереднього, що тільки підкреслюватиме безконечний життєвий цикл. 
Друга частина вечора – балет Radio&Juliet є найвідомішою постановкою Едварда Клюга. Це не просто оригінальне трактування найзнаменитішої історії кохання з вічно актуальної трагедії Вільяма Шекспіра, а творче переосмислення: поєднання сучасної пластики з музикою однієї з найуспішніших груп альтернативної рок-сцени – Radiohead. Цікаво, що в постановці Едварда Клюга відсутнє класичне лібрето, але це не завадить глядачам повністю зануритися в емоційний світ головних героїв. 
Балет Radio&Juliet від часу створення викликає бурхливі дискусії як професійних критиків, так і пересічних глядачів. А участь у постановці трупи проекту THE GREAT GATSBY та зірки балету, єдиного в світі володаря чотирьох гран-прі найпрестижніших світових балетних конкурсів Дениса Матвієнка неодмінно додасть творінню Клюга нових емоційно-мистецьких барв. 
“Я впевнений, що суть мистецтва не змінюється, що люди йдуть і будуть іти на балет через його високу майстерність та сильні ідеї, які стоять за кожним справж­нім спектаклем”, – каже Едвард Клюг.  
Вартість квитків на вечір двох балетів – від 190 до 1400 грн. Придбати їх можна на сайті gastro­li.ua, а також в центральних театральних касах, касах оперного театру, Театру ім. Лесі Українки, Львівського цирку і мережі кас “От-От”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8680 / 1.54MB / SQL:{query_count}