У чому феномен музики?

Цього тижня Олег Яськів представить моновиставу “Мій Моцарт”

зображення: lviv-online.com
У п’ятницю, 29 травня, о 19.00 центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)  запрошує на моновиставу Олега Яськіва “Мій Моцарт”.
Авторський проект Олега Яськіва – це цикл моновистав, присвячених видатним композиторам та їхнім епохам, у яких літературне слово поєднується з музикою та екранними формами (анімація, хореографія, кіно) в єдине за ідеєю, філософією та втіленням дійство.
“Мій Моцарт” – перша моновистава з авторського циклу розповідей про життя і творчість великих митців минулого. Вона побудована на неакадемічному і нетрадиційному розкритті духовного світу великого композитора та його музики, покликана розкрити феномен генія і трагізм його стосунків зі світом.
Автор розглядає глядача як невід’ємну частину простору спілкування під час представлення: вони на якийсь час разом становитимуть єдине інтелектуальне і духовне середовище.
“Мій Моцарт” – мас­штабне полотно, яке висвітлює культурний контекст епохи європейського класицизму, дух музики та сторінки життя Вольф­ганга  Амадея Моцарта. В ньому розкривається психологічний та соціальний портрет композитора, культурні та історичні джерела його музики, робиться спроба прокласти мости між епохами та, найголовніше, пізнати феномен музики. У формі мультимедійного представлення будуть висвітлені не лише сторінки біографії композитора, новаторські погляди на його життя і творчість, але й музичні твори, найкращі сучасні хореографічні та анімаційні інтерпретації композицій.
Головна ідея проекту покликана повернути людині любов до справжньої музики і розширити розуміння природи творчості.
Задум та втілення такого проекту є новим для україномовного простору і здійснюється в Україні уперше. Тож організатори події запрошують усіх шанувальників музики, кіно, хореографії, анімації та літератури, відкритих до культури жителів і гостей Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7813 / 1.53MB / SQL:{query_count}