Пісні Кузьми знову пролунають у Львові

21 червня у місті відбудеться великий концерт пам’яті Андрія Кузьменка. На “Арені Львів” виступлять відомі зірки – колеги і друзі загиблого музиканта

На стадіоні “Арена Львів” 21 червня о 20.00 відбудеться концерт пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми). Квитки на захід, присвячений вшануванню пам`’яті українського рок-музиканта, уже з’явилися в продажі на сайті kasa.in.ua
На сцену “Арени Львів” окрім музикантів гурту “Скрябін”, які були надійним тилом Кузьми впродовж багатьох років, вийдуть також і колеги Андрія – “Брати Гадюкіни”, Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, Руслана, Олександр Положинський, O.Torvald, Фагот (ТНМК), Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Віктор Павлик, “Скай”, “Пающіє труси”, “Антитіла”. Всі вони 21 червня на “Арені Львів” виконають пісні гурту “Скрябін”.
Нагадаємо, що лідер українського гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко трагічно загинув в автокатастрофі 2 лютого цього року. На численні прохання друзів Кузьми і за згодою його сім’ї, 20 травня в столичному Палаці спорту відбудеться великий концерт – триб’ют Пам’яті Кузьми Скрябіна.
Зважаючи на важливість Львівщини та Львова у житті Кузьми і вплив “малої батьківщини” співака на його формування як особистості, великий концерт пам’яті відбудеться ще й на найбільшому майданчику міста – стадіоні “Арена Львів”.
Квитки на концерт пам’яті Кузьми можна придбати на сайті kasa.in.ua та у касах міста. Вартість – від 150 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8022 / 1.53MB / SQL:{query_count}