Українські кротенята завойовують Корею

Книга Тараса і Мар’яни Прохаськів “Хто зробить сніг” вийшла корейською у видавництві BookNBean Publisher

Книга Тараса і Мар’яни Прохаськів “Хто зробить сніг”, яка вийшла друком в 2013 році у Видавництві Старого Лева, появилася на світовому ринку. Видавництво BookNBean Publisher надрукувало її у Південній Кореї. Тож відтепер діти 
(і не лише діти) зможуть читати цю чудову і повчальну історію про кротенят, дружбу та взаємодопомогу, турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг, рідною мовою. 
“Для мене вихід книжки корейською – дуже важлива подія. Передовсім тому, що це перший переклад “кротів”. Я завжди дуже радію, коли комусь подобається те, що я роблю. І дуже ціную всі вияви уваги. Це може бути усмішка того, хто розглядає мої ілюстрації, або бажання дитини слухати далі книжку. Може бути якась нагорода або премія, або пропозиція видати книжку іноземною мовою. Всі ці знаки однаково цінні. Вони є підтвердженням того, що я на своєму місці, що рухаюся у правильному напрямку, що є ще хтось, хто сприймає світ подібно до мене, і що те, що я роблю, має сенс, – розповідає Мар’яна Прохасько.
– Особливо приємно і несподівано, що перший переклад виходить у Південній Кореї – країні, яка так далеко від нас, має зовсім іншу культуру, мову, і, здавалось би, так мало спільного з нами. Це таке розширення горизонтів, вихід за рамки… Знаю, що корейці дуже цікавляться рештою світу і видають багато перекладної літератури. Хотілося б, щоб в Україні теж більше видавали іноземної дитячої літератури, яка є дуже цікавою і різноманітною, щоб цей “обмін поцілунками” тривав”.
Варто нагадати, що книжка “Хто зробить сніг” стала переможницею конкурсу “Книга року ВВС – 2013” у номінації дитяча книга, а також отримала премію “ЛітАкцент року – 2013” у номінації поезія і проза для дітей, посіла перше місце в рейтингу “Книжка року’2013” у номінації дитяче свято і потрапила до світового каталогу The White Ravens в 2014-ому.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8790 / 1.53MB / SQL:{query_count}