Віддадуть шану Маестро

Львівська філармонія запрошує на концерт пам’яті Миколи Колесси за участі Олександра Божика і Академічного симфонічного оркестру

фото: Sergio Varanitsa
Уже наступного тижня, а саме в четвер, 4 грудня, о 19.00 у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт пам’яті Миколи Колесси.
Микола Колесса (1903 – 2006 рр.) – один із найвидатніших українських композиторів, який втілив у своїй музиці яскравий і неповторний національний стиль. У ньому гуцульський, поліський і лемківський фольклор з надзвичайною фаховістю і талантом інтегрується в жанри і форми класичної музики. 
Попри композиторський талант від Бога, Микола Колеса був видатним диригентом і педагогом. Пам’яті видатного українського музиканта присвячений концерт симфонічної музики. Солюватиме на ньому талановитий скрипаль-віртуоз Олександр Божик, який разом  із Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під батутою Іллі Ступеля виконає скрипковий концерт Петра Чайковського – один із найвідоміших та водночас найвимогливіших до виконавця творів цього жанру.
Крім цього, в програмі концерту прозвучить “Карнавальна увертюра” чеського класика Антоніна Дворжака і остання Симфонія №41 “Юпітер” Вольфганга Амадея Моцарта.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7863 / 1.53MB / SQL:{query_count}