Зимові мелодії

Наприкінці грудня у Львові відбудеться концерт Lviv Jazz Orchestra і вокаліста Павла Ільницького

Поринути в передноворічний настрій, відчути атмосферу Америки 30-их років, зануритись у яскравий світ Бродвею і насолодитись хітами Френка Сінатри та Луї Армстронга – все це ви зможете зробити зовсім скоро! 
Адже 23 грудня о 20.00 в теaтрі ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36) відбудеться концерт Lviv Jazz Orchestra та Павла Ільницького. 
Френка Сінатру та Луї Армстронга без перебільшення можна назвати Геніями з великої літери, а їхні пісні – по-справжньому культовими. Ці музичні генії створили цілу епоху і досі залишаються її яскравими символами. 
Неповторні джазові мотиви, які проймають серце й мимоволі викликають безтурботну усмішку на обличчі – саме так можна охарактеризувати їхню творчість.
Бо навіть найперші ноти Let it Snow Сінатри дарують слухачеві дивовижний передноворічний настрій. Одразу ж перед очима постає картинка зимового міста – світять ліхтарі, лапатий сніг повільно кружляє, немов танцюючи під мелодію цієї пісні. А от композиція What a wonderful world Армстронга більше схожа на ковток зимового морозного повітря: захоплює, зачаровує і водночас підштовхує до розуміння, яким прекрасним є цей світ. І це лише дві пісні з багатьох хітів, які ви зможете почути в живому виконанні. 
Тож купуйте квитки на сайті kasa.in.ua, приходьте на концерт до Теaтру ім. Лесі Українки та відчуйте справжню атмосферу зимових свят!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7777 / 1.53MB / SQL:{query_count}