Книжка, у якій ви впізнаєте себе

Книгарня “Є” та Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію збірки життєвих історій “Якби я була…” Зої Казанжи

фото: Максим Лісовий
У п’ятницю, 14 листопада, о 18.00 у львівській книгарні “Є” (просп. Свободи, 7) презентують збірку життєвих історій “Якби я була…”
На зустрічі, окрім автора книжки – заступника голови Одеської облдержадміністрації Зої Казанжи, буде присутня Мар’яна Савка – головний редактор Видавництва Старого Лева, завдяки якому книжка вийшла у світ одразу двома мовами – російською та українською в перекладі Оксани Думанської.
Цього вечора гості книгарні розповідатимуть усім, хто завітає на зустріч, про писання і про читання, про політику в житті і життя у політиці, про Одесу і про Facebook, про жінок, дітей і бабусь, сльози і радість та про те, що було б, “Якби я була…”.
“Якби я була…” – це 88 міських історій у facebook-стилі, тлом яких незмінно є Місто, а основним акцентом – емоції, увесь розмаїтий спектр від казкового захвату жінки, яка щойно закохалася, до пекучого страху дитини, яка щойно збагнула, що вона в цьому світі самотня. 
Написані жвавою живою мовою, ці історії стають своєрідним дзеркалом, де кожен читач може підгледіти своє відображення, піймати власний спогад, побачити реальність під іншим кутом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8086 / 1.53MB / SQL:{query_count}