Невидимі рани війни

В УКУ відбудеться конференція з психологічної допомоги учасникам АТО

До Всесвітнього дня психічного здоров’я (який відзначали 10 жовтня), Інститут психічного здоров’я Українського католицького університету за ініціативи Фонду “Діти і війна” сьогодні та завтра, 11 та 12 жовтня, проведуть у Львові навчальний семінар для спеціалістів з психології, психотерапії та осіб, які надають психологічну допомогу потерпілим у час війни в Україні, повідомили в Асоціації випускників КУПП, пише Гал-Іnfo.
Метою семінару є навчити професіоналів надавати кваліфіковану психологічну допомогу дітям, підліткам та їх батькам, які постраждали під час війни на сході України.
Після закінчення семінару планується проведення спільної прес-конференції на тему “Не всі рани війни є видимі, втім, усі потребують зцілення…”, на якій виступлять представники Фонду “Діти і війна” професор Віліям Юле (William Yule) та доктор Елін Гордвік (Elin Hordvik), Денис Угрин (керівник програми Психічне здоровя дітей та підлітків Королівського коледжу Лондона), Олег Романчук (Директор Інститут психічного здоров’я Українського католицького університету).
Прес-конференція присвячена “невидимим ранам війни” – психологічним травмам, з якими українці все частіше стикаються останнім часом. Планується обговорення важливості психічного здоров’я дітей, особливо в умовах, з якими Україна зіштовхнулася сьогодні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8774 / 1.52MB / SQL:{query_count}