А ви читали Франка... у коміксах?

Якщо ні, матимете можливість зробити це на виставці “Герой поневолі”

У середу, 3 вересня, о 18.30 видавництво “Леополь” і кав’ярня-галерея “Штука” запрошують на відкриття виставки “Герой поневолі”.
На ній буде представлена частина оригіналів рисунків із графічної адаптації історичної повісті Івана Франка. Художник і співавтор концепції – Міхай Тимошенко, адаптація тексту і співавтор концепції – Кирило Горішний. Відвідувачів виставки також чекає допрем’єрний показ змісту книжки (першого тому із двох) на великому екрані. Вхід вільний.
Сам Іван Франко так описав головного героя твору: “Степан Калинович був канцеляристом при Львівській державній бухгалтерії. Двадцять літ числив він скарбові доходи й видатки. Двадцять найкращих літ життя провів у отсій темній канцелярії, живучи з дня на день правильно і точно, мов добре накручений годинник, не думаючи про ніякі зміни, про інше життя. Треба було аж бурі 1848 року, щоб у те тихе, самітне життя внести деякий неспокій і заколот. Степан Калинович – українець, який не звик до самостійних дій і чия доля кардинально змінилася, коли він, поневолі, опинився у вуличних боях і пережив неймовірні пригоди на барикадах революції “Весна народів” у 1848 році”.
Автор у повісті “Герой поневолі” приділяє увагу боротьбі за свободи громадян, національно-культурній свідомості людини, підкреслює героїзм і солідарність у час революції – риси людського характеру, актуальні та цінні незалежно від епохи…
Створення проекту “Герой поневолі” є результатом глибокого документального дослідження. Уперше в нашій країні українська література адаптується як графічний роман, де сценарій і малюнки співіснують для передання сюжету. Оглядач отримує можливість заново відкрити для себе Львів часів Австрійської імперії. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8444 / 1.53MB / SQL:{query_count}