В кожного свій фронт

У Львові триває виставка-аукціон творів відомих українських художників. Вторговані гроші витратять на допомогу Нацгвардії України

В нашому місті, а саме в приміщенні Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, відомому як Палац Сапіги (вул. Коперника, 40-а), триває виставка картин відомих художників. 
Ці роботи будуть продані на благодійному аукціоні “Митці – воїнам”, який проводитимуть до 24 серпня, а кошти, виручені з продажу мистецьких робіт, його організатори перекажуть на потреби Національної гвардії України. 
Щоби зібрати гроші на бронежилети і шоломи, прилади нічного бачення і тепловізори, медикаменти та інше спорядження, українські художники надали свої кращі роботи. Найвища стартова вартість мистецького твору на аукціоні становить  12 тисяч гривень, найнижча (студентська робота) – 200 гривень. Зазвичай такі картини коштують значно дорожче – продають їх за ціною вдвічі або й утричі вищою від початкової, вказаної митцями. 
Зараз, коли наші вояки на сході так потребують допомоги кожного з нас, головне зібрати якомога більше коштів для забезпечення їхніх потреб!
Роботи для виставки та аукціону “Митці – воїнам” дали відомі львівські художники Сергій Савченко, Лев Скоп, подружжя Войтовичів, Тетяна Думан Володимир Костирко, Сергій Міхновський, Ярослав Данилів, Орест Скоп, Андрій Гуменюк, Володимир Богуславський, Олег Денисенко, Микола Андрущенко, Олександр Антонюк.
Серед експонатів-лотів багато ікон від українських іконописців. Митці кажуть, що в цей непростий час у них є потреба і велике бажання малювати саме їх, адже такий оберіг повинен бути в хаті кожного. Через велику кількість творів (наразі їх близько 80-ти), які надійшли і продовжують надходити від художників з різних куточків України, їх фізично неможливо “пропустити” через традиційний аукціон. Тож частину робіт реалізовуватимуть у форматі виставки-продажу з можливістю підвищення ставки (так званий “тихий аукціон”). 
На виставці під кожною з робіт є аркуш, на якому покупці картин зможуть писати свою ставку та залишати свій номер телефону. Після закінчення виставки організатори передадуть роботу тому благодійнику, що запропонував найвищу ставку.
Станом на 5 серпня з продажу картин у Львові виручили 40,5 тисячі гривень. Трохи раніше ініціатори аукціону зібрали 32 тисячі гривень під час акції у Трускавці. За ці кошти вже купили два десятки бронежилетів рівня захисту 4+ через організацію “Допомога армії України”. Ці бронежилети вже мають власників. 
Крім того, тривають перемовини щодо закупівлі цілої партії шоломів, з якими сьогодні велика проблема через їх фактичну відсутність.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7791 / 1.54MB / SQL:{query_count}