“Книги за життя”

Видавництво Старого Лева запрошує на IV Гаражний розпродаж

фото: Ірина Середа
Наступної суботи, 16 серпня, з 12.00 до 17.00 у дворику Старого Лева (вул. Лемківська, 15-а) триватиме IV Гаражний розпродаж, організований Видавництвом Старого Лева.
“Ми живемо в дуже непростий час. На жаль, нам самим не під силу зупинити кровопролиття і війну. Проте ми можемо допомогти тим, хто воює за нашу країну, спробувати захистити їх, – вважають працівники Видавництва Старого Лева. – Саме тому організовуємо Гаражний розпродаж “Книги за життя”. 
На ньому ви зможете придбати книжки, що вийшли друком у Видавництві Старого Лева, зокрема останні новинки. Зібрані кошти видавництво перекаже Громадській організації “Допомога армії”. Крім того, на розпродажі поставлять скриню з “вільними” книжками: кожен відвідувач зможе принести книги з власної бібліотеки, з якими готовий розпрощатися заради доброї справи. Їх ціну покупці визначатимуть на свій розсуд. Усі вторговані гроші підуть на потреби армії.
Уже традиційно під час Гаражного розпродажу від Старого Лева відбудеться низка майстер-класів для дітей за мотивами книжок видавництва. Його організатори створять куточок, у якому діти і батьки зможуть написати листа воякам, які щодня ризикують життям заради нас. Для них така підтримка є надзвичайно важливою! 
А Видавництво Старого Лева, своєю чергою, обіцяє зробити все, аби ці листи дійшли до адресатів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7777 / 1.53MB / SQL:{query_count}