Книга з музичним сюрпризом

У вересні відбудеться презентація книжки “Куди зникло море” Тараса і Мар’яни Прохаськів від Видавництва Старого Лева

Тарас і Мар’яна Прохаськи написали продовження кротячої саги “Хто зробить сніг”. У Видавництві Старого Лева на початку вересня вийде їхня книга для дітей “Куди зникло море”. Проілюструвала її, як і “Хто зробить сніг”, сама Мар’яна. Це детективна історія, насичена і філософським підтекстом, і неочікуваними сюжетними поворотами.
“Це детектив. Про крадіжку. Більше ніяких таємниць не відкрию, щоб було цікаво читати,  – розповідає Мар’яна Прохасько. – Задум виник ще рік тому, коли семирічна донька моїх друзів просила мене багато разів розповідати історію, як нас із Тарасом пограбували в Барселоні. Їй це було так цікаво слухати, що я вирішила написати щось про злодіїв. Тоді ж я часто чула історії від своїх знайомих про дитячі крадіжки. Мене ця тема зацікавила, і так поступово задум почав втілюватися у текст. Крім того, хотілося, щоби наступна “кротяча” книжка була написана в іншому жанрі. Перша – це щось на кшталт роману-дорослішання, друга – детектив, є ідея вже третьої”.
Велика кротяча родина зібралася в далекі краї – туди, де тепло, де росте виноград, з якого на зиму можна заготувати багато поживних родзинок. Удома, в Буковому лісі, залишилися тільки Муркавка, Повз і Мартіна. Але дітям не лячно самим, бо в них є друзі – бобреня Загата, білки Жужіка та Ержіка, з якими кожен день сповнений несподіванок та пригод. Тим паче, що до Букового лісу завітала знаменита співачка Соня Садова, а разом із нею – справжня детективна історія… 
У новій кротячій історії Тараса і Мар’яни Прохаськів  лісові жителі з трепетом готуються до концерту Соні Садової. Послухати її зможуть не лише ті, що живуть у Буковому лісі, а й усі книгомани та меломани. 
Дочитавши книжку, діти знайдуть у ній сюрприз! Мусять же ж детективи отримати нагороду за те, що розплутали непросту історію. Цим сюрпризом стане спеціальний QR-код, за яким можна буде завантажити сторінку і знайти цілий альбом пісень неперевершеної Соні Садової (у виконанні неперевершеної Дани Винницької). Багатогранну і талановиту Соню можна буде не лише почути – з нею можна буде познайомитися завдяки гурту “Дагадана”. 
Під час Форуму видавців у Львові відбудеться презентація спільного проекту Тараса і Мар’яни Прохаськів, Видавництва Старого Лева та гурту “Дагадана”.
Нагадаємо, що перша спільна книжка Тараса і Мар’яни Прохаськів “Хто зробить сніг” вийшла друком восени 2013 року. Історія тринадцяти кротенят здобула престижні літературні нагороди – “Дитяча книга року BBC”, “ЛітАкцент року” і “Книга року’2013”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8208 / 1.54MB / SQL:{query_count}