Маленька зірка

Найвищу нагороду дитячого конкурсу на фестивалі мистецтв “Слов’янський базар” отримала Настя Багінська з Білої Церкви

Юна українка завоювала Гран-прі XII Міжнародного дитячого музичного конкурсу “Вітебськ-2014” на XXIII Міжнародному фестивалі мистецтв “Слов’янський базар”, повідомляє прес-служба Міністерства культури України.
Перше місце в конкурсі посіла Зінаїда Купріянович із Білорусі, друге розділили Лізі Шавгулідзе з Грузії та Андрій Бойко з України, а третє – Міка з Вірменії. “Це моя друга перемога на міжнародному конкурсі. Із багатьма хлопцями я встигла подружитися під час конкурсу, будемо спілкуватись і після нього, я впевнена, – розповіла Настя Багінська. – Крім співу, дуже люблю коней: із п’яти років на них їжджу, ходжу на танці, на ковзанах катаюсь. А вже цієї осені хочу записатись у хор, на плавання і сольфеджіо”.
Міністр культури України Євген Нищук уже встиг привітати Настю з перемогою. “Кожна перемога та високе місце у міжнародних конкурсах українських артистів (як дорослих, так і найменших) – привід для великої гордості. Попри усі складнощі, які постали нині перед Україною, держава докладатиме зусиль, аби створити всі умови для розвитку й популяризації таких талантів”, – сказав міністр культури України.
У ХII Міжнародному дитячому конкурсі “Вітебськ-2014” брав участь 21 вокаліст із 18 країн. Творчі змагання проходили 10 і 11 липня на сцені концертного залу “Вітебськ”. Оцінювало юних артистів міжнародне журі на чолі із заслуженою артисткою Білорусі Іриною Дорофеєвою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0695 / 1.53MB / SQL:{query_count}