“Після прози” у Чернівцях

В літературному Целанівському центрі Іздрик презентував поетичну збірку, видану Meridian Czernowitz

фото: Володимир Гуцул
У Чернівцях в літературному Целанівському центрі відбулася презентація книжки українського прозаїка і поета Юрія Іздрика “Після прози”, виданої Міжнародною літературною корпорацією Meridian Czernowitz. Модератором зустрічі був публіцист і перекладач Олександр Бойченко.
“Після прози” – найповніша на сьогодні добірка поетичного доробку Юрія Іздрика, що відомий читачам передусім як прозаїк. Книжка містить і “перехідні” у стосунку до прози верлібри, і ритмізовані нариси, і традиційну римовану поезію. Сюди увійшли твори, написані впродовж останніх 20-ти років.
Захід відбувся у дещо незвичній атмосфері. Юрій Іздрик читав свої тексти під музику на тлі спеціальних геометричних форм, які світилися. Їх автором є друг фестивалю Meridian Czernowitz, творець кінетичних скульптур Андре Пашалик. 
За словами президента Meridian Czernowitz Святослава Померанцева, в Чернівцях Іздрика дуже чекали. Тим паче, що вже два роки поспіль авторові ніяк не вдається приїхати до цього міста. “Також, – додає Святослав, – цим заходом ми хочемо підготувати чернівчан та гостей міста до повноцінного функціонування літературного Целанівського центру”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8489 / 1.53MB / SQL:{query_count}