Міські простори Львова

Впродовж трьох днів, з 29 по 31 травня, у нашому місті триватиме ХІІ Міжнародна наукова конференція “Львів: місто – суспільство – культура”, присвячена міському простору Львова в його реальних і символічних вимірах під назвою “Львів/Lwow/Lemberg як міські простори: уявлення, досвіди, практики”

Метою конференції є зібрати дослідників, які в різний спосіб працюють з просторовими аспектами, досліджуючи минуле Львова. У 2014 році організатори конференції намагаються вийти за межі звичних форматів академічних заходів і дати слово різним середовищам: від науковців, які досліджують Львів, через поетів, митців, кураторів, які своїми арт-проектами привертають минуле в сучасний простір міста, до професійних середовищ, які змінюють або повертають значення старих місць і надають їм нових сенсів. 
Арт-заходи конференції стануть спробою осмислення міського простору в мистецький спосіб з апелюванням до емоцій, асоціацій, причетності, атмосфери, змістів, звуків та образів. Митці розглядатимуть простір як засіб, як матеріал, як тло і як акцент, експериментуватимуть із просторовими елементами, конструкціями та впливами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8136 / 1.52MB / SQL:{query_count}