“З любов’ю до України”

Національний хор Грузії “Тбілісі” вирушає у тур нашою країною

З 1 до 9 червня триватиме концертний тур містами Західної та Центральної України Національного хору Грузії “Тбілісі”. 
Відомий грузинський ансамбль дасть концерти “З любов’ю до України” у майже десяти містах – Рівному, Луцьку, Ужгороді, Львові, Києві, Чернігові, Вінниці, Житомирі та Білій Церкві. Гастролі проходитимуть за підтримки Посольства Грузії в Україні. У місті Лева чоловічий хор “Тбілісі” виступить 4 червня на сцені Львівської опери. Початок концерту – о 19.00. 
Раніше українські меломани мали нагоду чути Національний хор Грузії “Тбілісі” в 2010-ому – у Києві під час спільного концерту зі знаною співачкою Ніно Катамадзе. І ось уперше цей чоловічний акапельний колектив гастролюватиме Україною. У першій половині червня відбудеться перша частина туру “Тбілісі”. Друга запланована на осінь містами Східної та Південної України. 
Національний хор Грузії “Тбілісі” – це 12 вокалістів: 6 тенорів, 3 баритони і 3 баси. Керівник колективу  – заслужений діяч мистецтв Грузії, лауреат Державної премії Роберт Гоголашвілі. Директор хору – кавалер ордену Честі Заза Мамаладзе. У репертуарі ансамблю – грузинські народні пісні, пісні грузинських композиторів, а також знані мелодії з кінострічок (зокрема “Міміно”, “Скрипаль на даху”) та бродвейських мюзиклів… А спеціально для туру Україною в репертуарі хору “Тбілісі” з’явилася пісня на вірш Тараса Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий”. Та це ще не всі пісенні сюрпризи, які чекають на українську публіку під час двогодинних концертів “З любов’ю до України”!
Національний хор Грузії “Тбілісі” створили в 1980 році. За час свого існування колектив дав понад 5 тисяч концертів як у Грузії, так і за кордоном: у США, Японії, Бельгії, Нідерландах, Чехії, Італії, Франції, Великій Британії, Естонії, Росії… 
Дискографія ансамблю налічує 8 альбомів, а також 6-серійний документальний фільм “Із піснею навколо світу”. У 1997-ому “Тбілісі” нагородили орденом Честі Грузії. Попри високу відзнаку, останнім часом колектив рідко виступав на рідній землі (через конфлікт із владою)… І ось восени цього року хор “Тбілісі” вперше за останні 10 років матиме сольний концерт у рідному Тбілісі. Цікаво, що директор ансамблю Заза Мамаладзе зараз балотується в Грузії на вибори до органів місцевого самоврядування. І попри те, що вони відбудуться 15 червня, директор “Тбілісі” проміняв передвиборчу кампанію на гастролі Україною.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8581 / 1.54MB / SQL:{query_count}