Подай руку Україні

На фестивалі “Флюгери Львова” на підтримку нашої країни виступлять польські музиканти

Гурти із сусідньої країни візьмуть участь у культовому фестивалі “Флюгери Львова”, щоби своєю музикою висловити підтримку українцям у цей нелегкий час. Концерти відбудуться з 1 по 4 травня у дворику Львівської ратуші.
Серед виконавців – гурт Taraka, який став відомим під час Революції Гідності, коли всі телеканали Польщі на знак солідарності ввімкнули їхню пісню “Подай руку Україні”. Тепер Taraka концертує нашою країною та Європою, презентуючи  однойменний альбом “Подай руку Україні” (Podaj Rеkе Ukrainie). Частину прибутку з продажу платівки передадуть родинам загиблих під час акцій протесту. Окрім поляків, у гурті грають музиканти зі Львова.
На фестиваль приїде й легенда лодзького адерґраунду Яцек Бієленський з проектом  Bielas i Marynarze, які після нападу Росії на Крим створили пісню Wojna на антимілітаристський вірш Юліана Тувіма. Екстравагантний гурт Miazsz з Любліна вже кілька років виступає на українських фестивалях та робить спільні проекти з українськими гуртами. До прикладу, торішньої осені, виступив у Львові із “ГИЧ оркестром” на фестивалі “Мистецтво толерантності”. 
Окрім зазначених гостей, на фестиваль приїде польський фольк-рок-гурт Slovian’sky, творчість якого базується на народних мелодіях слов’ян із територій Польщі, України, Білорусії, Карпат та Балкан. І звісно ж, обов’язково завітають до нас учасники польсько-українського проекту DagaDana, у якому співає улюблениця “Флюгерів” колишня вокалістка гурту ShockolaD Дана Винницька. DagaDana останні кілька місяців концертували країнами Азії, розповідаючи про події в Україні, та брали участь у польських акціях допомоги Майдану. У Львові вони презентують свій новий альбом List do Ciebie.
Загалом упродовж чотирьох днів на фестивалі виступлять 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Канади, Франції, Мексики, Румунії, Азербайджану та Росії. Польські музиканти беруть участь у “Флюгерах Львова” за підтримки Польського Інституту в Києві та Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.
Квитки і абонементи вже продають у галереї “Дзиґа” (вул. Вірменська, 35). 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7460 / 1.54MB / SQL:{query_count}