Діти – за європейську Україну!

Наступного тижня у нашому місті обиратимуть міні-принца та принцесу Львова – 2014

За тиждень, у неділю, 13 квітня, о 18.00 на сцені Львівської філармонії відбудеться гранд-фінал головного дитячого конкурсу краси, моди і таланту “Міні-принц та принцеса Львова – 2014”. У ньому візьмуть участь понад 30 дітей у трьох категоріях. 
Передував фіналу кастинг, на який завітало 120 хлопчиків і дівчаток, а також півфінал, де професійні хореографи і режисери відбирали найартистичніших дітей. Саме вони 13 квітня на великій сцені покажуть глядачам свою дитячу безпосередність і таланти. Зважаючи на трагічні події в нашій державі, які важко переживають не лише дорослі, але й маленькі її громадяни, оргкомітет конкурсу запропонував юним учасникам розповісти про європейське майбутнє України, її єдність та мир на планеті. 
У першому виході діти покажуть свою любов до батьківщини, поділяться думками про патріотизм, єдність, процвітання та успішне майбутнє України. Другий вихід – флеш-моб, в якому учасники продемонструють свою позицію щодо подій у нашій країні (в контексті протистояння між Україною та Росією) та виступлять за мир на всій планеті. А в третьому виході – вечірнє вбрання у стилістиці країн, що входять у Європейське Співтовариство.
“Приймаючи на себе виклики, йдучи на ті чи ті доленосні кроки, ухвалю­ючи радикальні та історичні рішення, дорослі повинні думати не про матеріальні цінності чи втілення своїх карколомних фантазій і стратегій. Ми не маємо права  ніколи, за жодних обставин, ситуацій забувати про дітей, які насправді будуватимуть заможну, щасливу та успішну Україну. Маємо зробити все для того, аби наші діти ніколи не знали і на власні очі не бачили,  що таке війна – з її кровопролиттям, болем і розрухою, – каже голова оргкомітету дитячого конкурсу краси, моди і таланту “Міні-принц та принцеса Львова-2014” Володимир Місяйло. – Тож цього року ми зробили все для того, аби наші учасники могли висловити, продемонструвати свою громадянську позицію, відчуття і думки. Та водночас постаралися зорганізувати свято, яке зараз так потрібне дітям, щоб вони відволіклися і розважилися. Тож чекаємо вас у гості! Все дійство відбуватиметься по-дитячому щиро, без фальші, з чудовим мистецьким і художнім підходом”.
Переможці гранд-шоу фестивалю краси і таланту “Міні-принц та принцеса Львова – 2014” отримають запрошення стати обличчями торгових марок, брендів, компаній і представлятимуть Україну на міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Зірковими гостями дитячого свята краси і таланту стануть випускники продюсерського центру Star School. Свої незабутні номери глядачам подарують  балети “Едельвейс”, “Фортуна Денс”, а художню частину забезпечить театр танцю “Мадрін” (режисер Марина Васильєва).
Приємні несподіванки на маленьких учасників та гостей фестивалю чекатимуть у фойє філармонії. Перед концертом там відбуватиметься яскраве казкове дійство, а розважатимуть усіх сучасні герої з відомих кінофільмів та мультфільмів – Джек Горобець  з “Піратів Карибського моря”, Маша і Ведмідь, веселий Шрек та інші. Крім того, впродовж вечора триватимуть цікаві розіграші і конкурси.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7713 / 1.55MB / SQL:{query_count}