Шоу, яке має неодмінно повторитися

Співачка Ірина Доля презентувала свій довгоочікуваний дебютний альбом “Ще раз”

фото: Євген Кравс
Кожен із нас про щось мріє... З дитинства чи віднедавна… Чітко й зосереджено, плануючи кожен наступний крок, всі ми йдемо до Мрії. 
Однією з таких мрійниць, які попри все втілюють бажане, є Ірина Доля.  Ця співачка, автор кількохсот пісень, талановитий педагог, тендітна і красива жінка досягає своїх мрій, бо робить те, що любить понад усе, чим живе. 
Свою першу пісню вона написала в 9 років. Напевно вже тоді вона зрозуміла, що музика – її єдина дорога в житті. Здобувала знання і відкривала для себе таємниці професії у Львівському музичному училищі ім. С. Людкевича (фортепіано, композиція, вокал) та Львівській музичній академії ім. М. Лисенка (вокальний факультет). Будучи студенткою музичного училища, разом зі знаним львівським композитором Сергієм Петросяном заснувала Дитячу пісенну майстерню “Передвістя”, випускниками якої стали десятки артистів. У співпраці з цим композитором Ірина Доля написала сотні пісень для дітей. Її твори залюбки виконують і зірки – Руслана, Євгенія Власова, Наталка Карпа. 
 
фото: Євген Кравс
Окрім таланту до створення пісень, Ірина Доля ще й унікальна вокаліста. Почувши хоч раз її голос, запам’ятаєте його назавжди і ніколи не сплутаєте з іншим! Що й не дивно, адже він западає в душу не лише пересічному слухачеві, а й професіоналам. Про це свідчать неодноразові перемоги співачки на різноманітних пісенних фестивалях і конкурсах (“Червона рута”, “Молода Галичина”, “Зелена Гура”, Польща). 
Та, попри всі ці досягнення, із сольним альбомом ніяк не складалося... І не відомо, як довго його довелось би чекати, якби не знайомство з аранжувальником Віталієм Літягіним. Саме робота в цьому творчому тандемі стала одним із таких потрібних поштовхів до мети. Завдяки цій співпраці з’явився дебютний альбом Ірини Долі “Ще раз”. 
“Пошті” пощастило потрапити на презентацію цієї платівки в клуб Picasso. Признаюся, то було шоу, варте захоплення! Як технічно (звук, світло, професійний рівень музикантів, балету “Життя”, інших виконавців), так і емоційно, бо  такого концерту Львів давно не бачив! І хоч Ірина Доля виконала усі десять пісень з альбому – “За тобою”, “Двері”, “Ще раз”, “ Не зупиняй”, “Крутиться земля”, “Небо знає”, “Тане сніг”, “Фаралелулейла”, “Теорія кохання” і революційні “Останні барикади”, її півторагодинний виступ проминув дуже швидко. Хотілося слухати й дивитися ще і ще! 

фото: Євген Кравс
“Коли писала цей альбом, головною темою для мене були, та й залишаються, стосунки чоловіка і жінки у спектрі тих чи інших подій, обставин, емоцій... Жінка – багатогранна, часом непередбачувана, але завжди сповнена пристрасті й почуттів, керувати якими не під силу жодному чоловікові, – каже Ірина Доля. – Чоловіки, якщо жінка вас кохає – цінуйте це і насолоджуйтесь цим! “Cherchez la femme” – ще раз і ще раз...”
Ірина знає, про що каже і співає. Саме кохання стало ще одним стимулом для випуску довгоочікуваної дебютної платівки. Чоловік підтримує її у всьому. “Якось ми прийшли додому, і Андрій  сказав: “Досить! Ми маємо це зробити зараз, скільки можна відкладати?!” – говорить співачка.
Варто зауважити, що на презентацію альбому “Ще раз”, аби підтримати Ірину Долю, завітало чимало її друзів та колег: скрипаль-віртуоз Олександр Божик з дружиною Юлією, виконавці Оксана Муха, Наталка Карпа, Андрій Заліско, Захар. Усі вони, як і інші гості, були у захваті від побаченого. Тож, зібравши всі враження, просимо Ірину Долю повторити цей незабутній вечір “ще раз”!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7779 / 1.56MB / SQL:{query_count}