Благодійність у моді

Роксолана Богуцька запрошує на показ своєї нової колекції Осінь/зима 2014. Відвідавши його, ви зробите добру справу – допоможете врятувати життя важко хворих дітей

фото: Євген Кравс
У п’ятницю, 4 квітня, о 20.00  в туристичному комплексі “Термінал А” (Львівська обл., с. Рясне-Руська, вул. Наливайка, 2 (кільцева дорога Львова)) Роксолана Богуцька представить свою найновішу колекцію Осінь/зима 2014. 
Цей показ за давньою і доброю традицією буде благочинним: модельєр таку акцію проводить уже вчетверте разом із благодійним фондом “Я не один” та Lviv Fashion Week. До благодійного показу можуть долучитися всі, придбавши запрошення на сайті ticketclub.com.ua або в касах ticketclub (CoMMuna, пл Галицька, 1, (2 пов.), Чайковського 15). Ціна – 150 і 200 грн. Кошти з продажу запрошень використають для проведення операцій та лікування соціально незахищених дітей. 
“Цього разу мені не вдасться продемонструвати колекцію в рамках Львівського тижня моди – на час його проведення у нашої команди заплановані покази в Європі. Тож ми вирішили показати її трохи раніше у форматі благочинної акції. Цей проект став четвертим у співпраці з благодійним фондом “Я не один”. Мушу признатися: через події в Україні до останнього не знала, чи буде ця колекція, чи ні. Дуже складно було відволіктися від усього довкола і працювати, – каже Роксолана Богуцька. – А проте колекція вийшла напрочуд легкою, світлою, життєрадісною. Я навіть відмовилась від традиційного чорного блоку! Речі (образи) створювала з думкою про жінок, які люблять Україну і часто мандрують світом. Саме тому в колекції багато вишивки, цікавих принтів, світлих тканин та оригінальних прикрас у етностилі. Зауважу, що етно в новому сезоні знову буде актуальним”.

фото: yaneodyn.org.ua
Варто зазначити, що співпрацювати з індустрією моди благодійний фонд “Я не один” почав ще до безпосереднього створення організації. Саме вона стала одним із поштовхів до заснування БФ. Почалося усе весною 2008 року в рамках Львівського тижня моди. Це був перший спільний проект: кожен дизайнер, що брав участь у показах, безкоштовно давав одну річ зі своєї колекції.
Згодом у львівському палаці Потоцьких організували благодійний аукціон, лотами на якому стали одяг, взуття та аксесуари відомих українських і зарубіжних дизайнерів. За зібрані кошти придбали два інфузомати (контрольовані електронікою інфузійні насоси для інтенсивної терапії та анестезії) для лікування важко хворих дітей з онкологічною патологією у Львівській обласній дитячій спеціалізованій лікарні на вулиці Дністровській, закупили необхідні ліки. 
Діяльність фонду і стратегія його роботи має на меті не лише точкову допомогу українським лікарням та хворим дітям, а й системний розвиток медичного персоналу та cтворення умов для подання ефективної медичної допомоги дітям всієї України. Відтоді до кожного наступного проекту активно долучалось щораз більше людей, які хочуть допомагати дітям, адже діти – то наше майбутнє і саме вони найбільш незахищені. Їм дуже потрібна допомога дорослих, здатних творити дива! 
“На жаль, в нашій країні дуже багато важко хворих дітей. Їх треба возити на лікування за кордон: до Німеччини, Швейцарії, Білорусі. Так саме Білорусі, бо навіть попри політичну ситуацію нашим сусідам вдалося створити належні умови, яких ми й досі не маємо тут, в Україні. Створення таких умов, можливість подавати всю необхідну медичну допомогу в Україні є великою метою нашого фонду, до якої йдемо. З дня заснування нам вже вдалося реалізувати низку великих медичних проектів, у рамках яких 158 дітям успішно провели оперативні втручання із застосуванням передових світових практик під наглядом кращих європейських та американських фахівців. 34 операції робили в Україні уперше, – пояснює директор благодійного фонду “Я не один” Андрій Дворакевич.
– Операції проводили хірурги, урологи, травматологи, ортопеди і офтальмологи, а також фахівці у галузі  ЛОР-патології. Крім цього, за час існування фонду ми зробили ремонти в реанімаційних відділеннях та лікарняних палатах, закупили сучасне медичне обладнання для лікарень. Нашими партнерами є група провідних європейських хірургів зі світовим ім’ям. Вони приїжджають в Україну та навчають наших лікарів.”
Зі слів Андрія Дворакевича, завдяки коштам, які зберуть організатори благодійного показу колекції Роксолани Богуцької, фонд “Я не один” зможе реалізувати два-три повноцінні проекти, а можливо, й більше – тут уже все залежить від кожного з нас. Достатньо просто купити запрошення на показ і не бути байдужим до чужого горя!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8016 / 1.57MB / SQL:{query_count}