Філософія пейзажу

У арт-галереї “Зелена канапа” відкриють персональну виставку живопису Ігоря Романка

Морозна погода вже встигла нам добряче набриднути, попри те що зима – це саме той час, коли варто насолодитися візерунками на вікнах і прогулянками холодним містом.... 
Та віднині жителі і гості Львова мають можливість згадати, яким чудовим може бути легкий і теплий пейзаж. Кажу про шанс, який нам дарує арт-галерея “Зелена канапа”. Адже саме сьогодні, серед зими, о 17.00 у її залах відкриють персональну виставку молодого, проте перспективного художника Ігоря Романка. 
До експозиції ввійшли 12 нових великоформатних (120х140 і 120х60 см) творів (здебільшого пейзажів), створених протягом двох останніх років від часу попередньої виставки митця в “Зеленій канапі” .
Застиглі у вічності іконографічні образи дерев і трав, водойм і неба, створені без суєти, містять потужне філософське послання глядачеві: все змінне і водночас непорушне на цій землі, неможливо двічі ввійти в одну й ту ж річку, але водночас нова вода не утворюється і не зникає – вона залишається тією самою, що текла ще в доісторичні часи. Саме так малює природу Ігор.
Окрім пейзажів, Романко вперше покаже “Світанок поета” – порт­ретне зображення свого улюбленого вічно молодого Богдана-Ігоря Антонича. Насолодитися роботами цього художника зможете до 26 лютого. Галерея працює щодня, крім понеділка, з 11.00 до 18.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7707 / 1.53MB / SQL:{query_count}