Євромайдан із джазом

Jazz Bez підтримує студентство, яке вийшло на протести у Львові та Києві

У нашому місті триває ХІІІ Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez. Він солідаризувався зі студентством, яке організовує Євромайдани у Львові та в Україні. Більшість музикантів, незважаючи на ситуацію в країні, вирішили приїхати на фестиваль і виступити задля збору грошей і передати частину своїх гонорарів на потреби Євромайдану.
Зараз ХІІІ Jazz Bez фактично перетнув екватор, подарувавши львів’янам і гостям міста шість незабутніх концертів за участі Mariana Sadovska Project, Ark Ovrutski Quartet, Ryszard Styla, Kekko Fornarelli Trio, H.A. Quartet, ZumbaLand, Mark Eliyahu & Marinita, World Service Project і Tatvamasi. А для тих, хто не встиг долучитися до джазового свята у нашому місті, запланували ще п’ять музичних вечорів. Зокрема уже завтра, 11 грудня, о 20.00 у JazzClub.Lviv  в арт-кафе “Квартира 35” найвідоміша львівська етно-джазова група ShockolaD презентує свій перший кліп на нову пісню “Співаночка”.  
“Шоколади” зняли відео власними силами: акторами стали всі учасники групи, а  талант до операторської роботи і монтажу виявив саксофоніст Михайло Балог. Зйомки були в Криму, Карпатах, в лісах та озерах навколо Львова. “Не шкодуючи себе, в теплу сонячну погоду, в гарній компанії, з чудовим настроєм ми знімали цей кліп у різних куточках нашої країни для того, щоб передати вам тепло кримського моря, містику карпатських гір та милозвучність української пісні”, – кажуть музиканти.
Представляти групу львівській джазовій публіці нема змісту, адже ShockolaD утворився та розвивається разом із фестивалями Jazz Bez та “Флюгерами Львова”, завдяки яким Львів називають містом джазу. Значною мірою група сама творить львівський джазовий і блюзовий рухи, курируючи діяльність JazzClub.Lviv та BluesClub.Lviv.
Кожен учасник групи – відомий музикант з неповторною манерою виконання. Кожен виступає у багатьох інших проектах, проте участь у групі  ShockolaD завжди найважливіша. До групи входять: Ігор Гнидин (барабани), Анастасія Литвинюк (фортепіано), Іванка Червінська (вокал), Андрій Кохан (бас-гітара), Михайло Балог (саксофон).
Варто нагадати, що Jazz Bez є наймасштабнішим, найтривалішим та найдосвідченішим джазовим фестивалем України. Починаючи з 2001 року, коли фестиваль одночасно розпочався у Львові та в Перемишлі, джазова федерація розрослася до десятка міст. За цей час відбулися сотні концертів, на фестивалі утворили десятки міжнародних проектів, а кількість музикантів, що грали на Jazz Bez, перевищила тисячу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8201 / 1.54MB / SQL:{query_count}