Філософська “Рівновага” Петра Сметани

До 15 грудня в “Зеленій канапі” триватиме виставка живопису молодого львівського художника

Арт-галерея “Зелена канапа” запрошує сьогодні о 17.00 на відкриття виставки Петра Сметани. Цей митець – типовий представник поширеного у  львівському образотворчому мистецтві постекспресіонізму – презентує експозицію, до якої ввійшла серія нових живописних робіт під назвою “Рівновага”.
Художник, що на першій в своїй біографії сольній виставці (2010 р.) так емоційно змалював кольорові ознаки плюсів та мінусів, сьогодні демонструє рівновагу, спокій… і нічого зайвого. Створюючи нову живописну серію, він застосував принцип: менше, та краще.
Всього лиш десять монументальних (півтора метра з одного боку) полотен з простим, не перенасиченим деталями сюжетом, в стриманій, вишуканій кольоровій гамі з використанням різноманітних експериментальних для живопису матеріалів і пристосувань – від шпателів для ремонту та піску до ляпок фарби, олії та емалей – утворили мінімалістичну філософську колекцію. Вона не для швидкого “кліпового” перегляду, а для тривалих медитативних споглядань зі смакуваннями живопису.
Петро Сметана народився 1985 року. За фахом дизайнер – випускник Львівського національного лісотехнічного університету. Вільний художник. Живе у Львові. З 2007 року співпрацює з галереєю “Зелена канапа”, в якій організував свою першу персональну виставку та є її  улюбленим художником.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7670 / 1.53MB / SQL:{query_count}