Рій здогадок, перевтілених у образи

Slava Frolova-Group за останні півроку презентує другу виставку в нашому місті

фото: Львівський палац мистецтв
В Львівському палаці мистецтв до 24 липня триватиме експозиція робіт молодих українських художників з досить незвичною назвою  – “У вічі випадковості”. 
Це вже друга львівська виставка, зініційована фондом підтримки молодого мистецтва України Slava Frolova-Group. Основна ідея SF-G – підтримка молодих, маловідомих, проте талановитих художників, які хочуть присвятити себе виключно мистецтву: їх просування, популяризація, виставкова діяльність. Понад те, це й створення нового для України формату арт-менеджменту. В планах – активна взаємодія з існуючими арт-центрами, проектами і культурними подіями, країнами ближнього і далекого зарубіжжя, а також самостійне продукування культурних заходів за участі наших художників, наближення мистецтва до суспільної свідомості. 
Ми не підіймаємо глобальне, а лиш спостережливо відносимось до своїх подій, приглядаємось до них ближче. Бо кожен і є тим випадком!
Проект розвивається досить швидко, набір митців до нього завжди відкритий. Наразі SF-G займається виставковою діяльністю і паралельно проводить масштабний національний сезонний “Арт-Пікнік”, який знайомить суспільство з новим форматом культурного відпочинку. В рамках цього проекту щомісяця у трьох павільйонах будуть змінювати експозиції, знайдеться місце для всіх учасників SF-G, яких уже понад 350 осіб.
 
 фото: Львівський палац мистецтв
Два дні SF-G провели в Палаці мистецтв, готуючись до відкриття виставки “У вічі випадковості”. “Цього разу ми зібрали експозицію надто різних і зовсім незнайомих між собою художників, яких об’єднує лиш цей проект та бажання творити,” – кажуть її організатори. На виставці представлені абсолютно різні роботи майже 50 митців. Відтак ще більше вражає той факт, що досі не знайомі люди відтворюють єдину суть, хапаються за ідею “на двох” і зрідка навіть читають думки один одного. Оглядаючи експозицію, ви зможете простежити за роєм здогадок на полотнах митців, що перевтілюються в образи.
“Як то буває – приходьте і дізнаєтесь! Для вас вирине розповідь, що може бути збігом для одного і цілком очікуваним для іншого... Хіба ж не дивно, що люди бачаться вперше, але їхні думки рухаються протягом якогось часу в одному напрямку, до однієї ідеї? Одного разу ти просто відтворюєш якесь місце зі своїх мрій та снів, хоча сам там не був. А хтось інший споглядаючи згадує побачене, – ведуть далі представники SF-G. – Тож, може, все запрограмоване наперед? І відомі графіки наших кривих, що змінюються, та неодмінно перетнуться. І чи правильним є твердження: той, хто шукає, може й не знайти, натомість той, хто тікає, обов’язково натрапить на свої страхи? Ми не підіймаємо глобальне, а лиш спостережливо відносимось до своїх подій, приглядаємось до них ближче. Бо кожен і є тим випадком!”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8023 / 1.55MB / SQL:{query_count}