До зустрічі в Данії

Переможницею “Євробачення-2013” стала данійка Еммілі де Форест. Злата Огневч, яка представляла Україну, посіла третю сходинку, набравши 214 балів

фото: Sander Hesterman (EBU)
Днями у шведському місті Мальме завершився фінал “Євробачення-2013”. Переконливу перемогу на 58-му міжнародному пісенному конкурсі здобула Данія. Її представниця – двадцятирічна Еммілі де Форест – виступала на сцені “Мальме Арени” босоніж і буквально зачарувала всіх глядачів та конкурсантів від інших країн.
Чарівна русалонька (а саме так тепер називають юну співачку шанувальники) стала кращою з 39 учасників і отримала від глядачів та журі 281 бал за виконання романтичної композиції “Only Teardrops”. Цікаво, що від України дівчина отримала лише 5 балів.

Інфографіка про Євробачення 2003-2013 років

Друге місце “Євробачення-2013” посів азербайджанець Фарід Маммадов. Співак, який виконував на конкурсі пісню “Hold me”, отримав 234 бали. Його співвітчизники дуже вболівали за співака, та це не завадило їм полюбити і представницю України. Ба більше, в Азербайджані Злату навіть назвали найкрасивішою учасницею “Євробачення-2013”.
Наша конкурсантка виступала у фіналі під 22-м номером і посіла третє місце із 26 з 214 балами. По ходу голосування Злата Огневич трималася на другому місці, проте в результаті поступилася Азербайджану 20-ма пунктами. Найвищий бал українці, яка виконувала пісню Gravity віддали п'ять країн: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Молдова і Хорватія.
Наша конкурсантка виступала у фіналі під 22-м номером і посіла третє місце із 26 з 214 балами.
“Хочеться подякувати Україні, кожному хто вболівав, ми робили це не заради чогось, а заради вас! І це –величезна перемога для всієї команди, – каже Злата Огневич. – А щодо Росії, яка дала нам один бал скажу лише – Бог їм суддя. Це не росіяни дали один бал, це швидше журі. Вони так вирішили. Їм видніше. Всім не можна подобатися, а росіяни, я знаю, за нас голосували”.
З її слів, коли повернулася додому рідні, зустріли її дуже радісно, пишалися, навіть плакали від щастя і були дуже задоволені її результатом на конкурсі.
На сьогодні Злата має вже чимало пропозицій від іноземних менеджерів та компаній, але у неї поки інша мета. “Зараз найголовніша ціль – це завершити альбом, над яким ми працюємо 2,5 роки”, – розповідає Огневич.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7454 / 1.57MB / SQL:{query_count}