Оперний театр очима юного художника

У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької відбулося нагородження переможця конкурсу дитячого малюнка Олександра Матейка

 У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької  відбулося нагородження переможця конкурсу дитячого малюнка Олександра Матейка 


У конкурсі дитячого малюнка, проведеному в нашому місті до Міжнародного дня театру, переміг Олександр Матейко. В Першому українському театрі для дітей та юнацтва представили близько 30 робіт, з-поміж яких найкращою визнали його картину  “Оперний театр”.
Незважаючи на юний вік, хлопець малює дуже швидко. На конкурсну роботу витратив лише два дні.
Переможець отримав нагороду в номінації “Майбутній архітектор”. 
Художньої освіти Олександр не має, але це йому не заважає творити. “Малюю з дитинства. У моїй колекції робіт небагато – приблизно тридцять. Переважно пейзажі, архітектура”, – пояснює хлопець.
Але бути професійним художником він не хоче, кажучи, що це лише хобі. “Друзі щоразу  просять щось намалювати. Першою роботою, за яку мене похвалили вчителька і тітка, була та, яку я намалював у 13 років, – корабель”, – згадує юний художник. Завдяки перемозі у конкурсі Олександр Матейко має шанс побувати на майстер-класі іменитих львівських художників. Саме там хлопець сподівається дізнатися кілька професійних секретів, які допоможуть йому вдосконалити своє вміння. 
Маємо надію, що це йому вдасться, і бажаємо успіхів!


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8004 / 1.53MB / SQL:{query_count}