Чарівний світ творчого дуету

У приміщенні Альянс Франсез відкрилась виставка творів Іванки та Олександра Войтовичів

У приміщенні Альянс Франсез відкрилась виставка творів Іванки та Олександра Войтовичів

Відучора впродовж місяця шанувальники мистецтва матимуть нагоду оглянути твори відомих львівських митців Іванки та Олександра Войтовичів. Експозиція у приміщенні Альянс Франсез (вул. Огієнка 18А) презентує невелику частину творчого доробку авторів.  

Львівські художники Іванка та Олександр Войтовичі відомі своїми неординарними мистецькими проектами, назви яких говорять самі за себе – “На жовтому столі”, “Жіночі примхи”, “Приборкання Ероса”, “Екстаз – вихід за межі повсякденності”, “Саломея і не тільки”, “Шляхетні розваги в десяти портретах”, “Спокуса святого Антонія”, “Нічний портрет у Національному музеї”.  Їх твори абсолютно впізнавані і відрізняються екстравагантністю та індивідуальною манерою. 

Натюрморт, як основний жанр творчості Іванки, захоплює своєю метафізичністю та спробою проникнути через предмет у людську підсвідомість. Позитивізм, що присутній у творчості Іванки, надає її творам особливої інтер’єрності та елегантності. 

Натомість, твори Олександра – це ода жіночності, невтомний пошук дотичного між духовним та тілесним. Відомий митець оригінальним трактуванням жіночого образу. Володіння рисунком та кольором, експресивна манера мазка сприяють досконалій передачі емоційного стану людини. Також невід’ємною частиною його творчості  є портрет, якому притаманна особлива виразність та психологічна проникливість в образ. “Портретист не відображає все буквально, він відбирає важливе, достойне, таємне…”, – пояснює Олександр. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7721 / 1.54MB / SQL:{query_count}