“Вечори дорослої сцени”

Зимовий сезон Перший театр для дітей та юнацтва відкрив комедією Майкла Фрейна "Театр, або Шум за сценою"

Зимовий сезон Перший театр для дітей та юнацтва відкрив комедією Майкла Фрейна "Театр, або Шум за сценою"

Підготовку до проекту “Вечори дорослої сцени” Перший український театр для дітей та юнацтва розпочав ще кілька років тому, коли вирішив відновити традицію вечірніх вистав для зрілого глядача. З того часу організатори почали системно формувати вечірній репертуар, який до того складали у доволі спорадичний спосіб. За свідченнями “Мармурової книги прем’єр”, в якій записані всі прем’єри від часів заснування театру (а це 1920-й рік), вистави для дорослих показували ще від самих початків і до 1990-х років, коли через економічно-культурну кризу ця традиція занепала. 

Отож, другого грудня актори театру презентували публіці нову виставу “Театр, або Шум за сценою”. Це карколомна комедія, яка переносить глядача у такий незвіданий – і від того цікавий – закулісний світ, де вже у першій дії нас запрошують на генеральну репетицію, що відбувається у передпрем’єрну ніч. “Дивовижні комедійні ситуації, характери і стосунки, які можна побачити, певно, тільки в театрі. Граємо за принципом потрійної театральності – актори, які грають акторів, які грають персонажів – весь цей калейдоскоп, зрештою, і є саме життя, лише дивовижно концентроване. Бо ж театр – “це наше життя, тільки на чотири дошки вище”, – поділилися організатори проекту.

Побувати за кулісами глядачі зможуть до кінця грудня, саме до того часу гратимуть “Театр, або Шум за сценою”. Також тішитимуть глядачів й іншими виставами: “Пісня про равликів”, “Швейк у Львові” та “Оскар – маленька історія великої людини”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8223 / 1.54MB / SQL:{query_count}