новини культури: телеграф

“НеДіля” виступить у Львові 

2 жовтня у клубі “Атмосфера” співак Діля представить львів’янам свій сольний акустичний альбом. Ідея виникла після запрошення його до Харкова на радіоквартирник, саме там потрібно було зіграти сольний концерт, але в акустичному варіанті. Так з’явилася акустична, інтимна та романтична музична програма. Цю платівку можна просто назвати – домашній альбом. Музичне наповнення – абсолютно нові композиції, а також акустичні версії вже перевірених хітів композитора. Родзинкою альбому будуть пісні, які написані одним з колег Едуарда – Фоззі. Років 17 тому деякі з них звучали в репертуарі ТНМК, але так і не були опубліковані.

Презентація книги про Івасюка

У жовтні у Чернівцях та кількох інших містах України відбудеться презентація нової книги про діяльність видатного українського композитора  “Володимир Івасюк. Відлуння твоїх кроків...”, який упорядкували рідні сестри композитора. Видавцями книги стали Мистецький фонд імені Короля Данила спільно з видавничим домом “Укрпол”, які вже встигли оголосити про майбутню презентацію книги. “Згадане видання присвячене творчості Володимира Івасюка у спогадах рідних, друзів та знайомих, статтях, прижиттєвих інтерв’ю митця та фотодокументах”, інформує zaxid.net. Оcобливу увагу у фотоальбомі привертають спогади знаних українців Анатолія Добрянського, Софії Ротару, Назарія Яремчука, Василя Зінкевича, Володимира Вознюка, Василя Стріховича, Степана Пушика, Романа Кудлика, Юрія Рибчинського та інших. 

Перемога львів’янки у конкурсі “Україна очима дітей”

У Всеукраїнському дитячому конкурсі малюнка “Україна очима дітей” у віковій категорії 9-10 років перше місце здобула юна художниця зі Львова  Соломія Масюк, яку нагородили путівкою у дитячий центр “Молода гвардія”. Діти зображували краєвиди, панорами міст, сіл, людей різних професій, однолітків, тих, хто своєю працею або якимось досягненням чи героїчним вчинком вразив дитяче серце. “Загалом на  конкурс було подано понад 3 тис. робіт, де у своїй віковій групі перемогла Соломійка Масюк. Інші наші представники отримали дипломи за участь у конкурсі. А зараз триває виставка найкращих 500 робіт у Київському муніципальному театрі опери та балету для дітей та юнацтва”, – каже наставник переможниці, педагог-організатор УДЮМК Залізничного району управління молоді, сім’ї та спорту Корнелія Дмитраш.

Елтон Джон зніматиме фільм про себе

Стрічка називатиметься “Людина-ракета” – так само, як одна з найпопулярніших композицій Джона. “Продюсерами стрічки будуть сам Елтон Джон, його партнер Девід Ферніш і Стів Гамільтон Шоу, який очолює студію “Rocket Pictures”. Сценарій напише Лі Холл, який співпрацював з Джоном при створенні мюзиклу “Біллі Елліот”. “Це буде ні на що не схожий біографічний фільм – такий же дивний, як саме життя Елтона, з нелінійною побудовою сюжету і небанальним візуальним підходом. Він проведе глядача через той незвичайний досвід – позитивний і негативний, – завдяки якому склалася особистість Елтона як художника, музиканта і людини”, – сказав продюсер Стів Гамільтон. На головну роль претендують Джеймс Мак-Евой і Роберт Дауні-молодший.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8266 / 1.55MB / SQL:{query_count}