Зібрати кавоманів

23 – 25 вересня у місті відбудеться уже традиційний фестиваль “На каву до Львова”. Цьогорічне Свято кави ювілейне – це вже вп’яте місто запрошує до себе кавоманів зі всієї України. З нагоди відзначення круглої дати львів’ян та гостей міста чекають нові захопливі атракції.

23 – 25 вересня у місті відбудеться уже традиційний фестиваль “На каву до Львова”
Цьогорічне Свято кави ювілейне – це вже вп’яте місто запрошує до себе кавоманів зі всієї України. З нагоди відзначення круглої дати львів’ян та гостей міста чекають нові захопливі атракції.
Уже традиційною під час свята буде можливість для всіх гостей відвідати кав’ярні Львова, які беруть участь у конкурсі, і скуштувати “фестивальну” каву. Адже цього дня кожен заклад-учасник захоче здивувати своїх відвідувачів і готуватиме каву ексклюзивних сортів і рецептів. Водночас смачний напій можна буде не лише скуштувати, але й купити – на північному боці площі Ринок у ці дні відбуватиметься кавовий ярмарок. Традиційно у Львові також виберуть кавових короля та королеву, які здійснять тур львівськими кнайпами. А от самі кав’ярні  змагатимуться за звання “Найкраща кав’ярня Львова-2011”. Якщо торік у цьому конкурсі взяли участь 13 кафе, то цього року організатори очікують значно більше учасників.
Серед новинок свята – проведення західноукраїнського чемпіонату баристів-2011 (відбірний конкурс перед UBC  – Ukraine Barista Championship 2011 – 2012, що відбудеться у Києві). До участі у чемпіонаті збираються найкращі баристи зі Львова та західного регіону України, зокрема представники кав’ярень, що беруть участь у святі. Проводитимуть чемпіонат в королівських палатах кав’ярні “Італійський дворик”.
Цьогорічне свято “На каву до Львова” також планує відродити галицьку традицію благодійності. 25 вересня, у день завершення фестивалю, відбудеться перший львівський 8-кілометровий благодійний забіг “На каву до Львова”. Метою марафону є  привернення уваги  спільноти до осіб з особливими потребами. Зібрані кошти, які організатори планують отримати від реєстраційних внесків учасників та спонсорів, будуть спрямовані на підтримку та розвиток проекту “Соціальне таксі” – служба транспортування осіб із особливим потребами у Львові.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8332 / 1.54MB / SQL:{query_count}