Львів по-латинському

Літературна агенція "Піраміда" представила ще одну книгу із серії "Приватна колекція" - "Anno Domini. Латинські написи Львова". Видання присвячене  львівському знавцю класичних мов Андрієві Содоморі (на фото), який є також одним із співавторів книги.

gabor.jpgЛітературна агенція "Піраміда" представила ще одну книгу із серії "Приватна колекція" - "Anno Domini. Латинські написи Львова". Видання присвячене  львівському знавцю класичних мов Андрієві Содоморі (на фото), який є також одним із співавторів книги.

"Ми давно планували зробити  щось подібне, тобто  подарувати львів'янам латинську ауру міста, -  розповів автор проекту Василь Габор. - Однак лише цього року вдалося цю ідею зреалізувати". Крім Андрія Содомори,  до створення книги долучилися латиніст Маркіян Домбровський та Андрій Кісь, який займався її художнім оформленням.

За словами Василя Габора, аналогів цього видання в Україні немає, оскільки мова не про  каталог, що вміщає латинські написи  і їх переклади.  Книга побудована за принципом маленьких новел,  де кожен напис - окрема історія його походження і тлумачення. Найдавніші написи датуються XVI століттям і знаходяться на площі Ринок та у Вірменському дворику.  Щоправда,  до видання ввійшли не всі латинські написи Львова, а найцікавіші і ті, що найкраще збереглися.  Хоча автори проекту стверджують, що матеріалу зібрали більш ніж достатньо, але  чи буде другий том - залежатиме від успіху першого видання.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8154 / 1.53MB / SQL:{query_count}