Нічна екскурсія у Грюнвальдську битву

У Львові стають популярними нічні екскурсії.

У Львові стають популярними нічні екскурсії. Зокрема, у ніч на 30 липня львів’яни та туристи зможуть відвідати екскурсію в музеї зброї “Арсенал”. Таку акцію проводить відділ промоції міста спільно із Львівським історичним музеєм та за підтримки Клубу історичного фехтування “Пантера”.
– Ми популяризуємо нічні екскурсії для мешканців міста. На цю екскурсію вже зареєстровано близько 100 учасників. Будівля “Арсеналу” може вмістити близько 200 людей. На попередніх екскурсіях цільовою аудиторією була молодь, а на цю реєструємо людей різних вікових категорій. Це засвідчує, що музеї є відкритими, цікавими та інтерактивними, – розповідає Марта Іванишин, заступник керівника відділу промоції міста ЛМР.
Екскурсія в “Арсеналі” буде нетрадиційною. Окрім перегляду експозиції зброї, відвідувачі стануть свідками реконструкції бою ХV століття та презентації одягу доби Середньовіччя. За словами Юлії Гузюк, представника Клубу історичного фехтування “Пантера”, дівчата зустрічатимуть та проводжатимуть гостей у репродукціях суконь ХІV – ХV століть. Екскурсоводи також будуть переодягнені у вбрання ХV століття. А найголовніша цікавинка – реконструкція бою в обладунках  із представленою у музеї зброєю.
Після завершення екскурсії для учасників у дворику музею проведуть майстер-клас із середньовічних танців. Це будуть народні та придворні танці Франції ХІV – ХV століття. Їх рухи значно простіші, ніж у сучасних, адже комбінації не­одноразово повторюються. Організатори переконані, що за 40 хвилин людей можна навчити двох таких танців.
Як повідомляють у відділі промоції міста ЛМР, акцію проводять з метою популяризації нічних екскурсій серед туристів і мешканців міста. За словами Марти Іванишин, їх планують проводити до кінця року. Зокрема, наступна нічна екскурсія (з театралізованим дійством) буде у вересні в Італійському дворику.
– Ми відходимо від поняття стандартної екскурсії. Цей пошук привів нас до тісної співпраці з відділом промоції. У музеї є цокольне приміщення, де ми плануємо відкрити інтерактивний музей, – зазначив Тарас Рудько, заступник директора Львівського історичного музею.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7622 / 1.54MB / SQL:{query_count}