Народні забави

Зимна Вода запрошує на народні забави. 7 травня у Народному домі відбудеться феєрична забава в національному стилі для молоді, яку організовує громадська організація “Благо”

Зимна Вода запрошує на народні забави. 7 травня у Народному домі відбудеться феєрична забава в національному стилі для молоді, яку організовує громадська організація “Благо”. “Українці здавна вміли багато працювати та гарно відпочивати. Такі національні вечори ще донедавна були звичними для кожного села. Ми сподіваємось, що ця традиція пошириться на всі навколишні села і з нашого села почнеться культурне відродження”, – повідомляють організатори заходу.

У забаві братимуть участь зразковий ансамбль естрадного танцю “Леліс” під керівництвом Людмили Кобак-Коротєєвої, учасники школи бойового гопака ім. С. Наливайка під керівництвом Андрія Каміновського, дівич-гурт “Україночки”, гурт “Зимна Вода” та Настя Воляник.

“Подібний захід ми вже проводили 15 січня. Приємно, що є розуміння і старшого покоління, і молодих людей, що свої рідні традиції треба берегти і примножувати”, – вважають організатори заходу. Охочі взяти участь у забавах можуть надсилати пропозиції на електронну пошту bilycvit@gmail.com.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8433 / 1.53MB / SQL:{query_count}