Конкурс українського романсу

Уперше у Львові відбудеться Міжнародний конкурс українського романсу ім. Квітки Цісик. Він триватиме з 2 до 4 квітня у рамках проекту “Незабутня Квітка”

Уперше у Львові відбудеться Міжнародний конкурс українського романсу ім. Квітки Цісик. Він триватиме з 2 до 4 квітня у рамках проекту “Незабутня Квітка”. Це перший українсько-американський проект, присвячений Квітці Цісик, в Україні. Проект ініційований продюсером Алексом Гутмахером (США). Міжнародний конкурс буде тривати у три етапи: дистанційний (25 березня), відбірний (2 квітня) та фінальний (3 квітня). Участь у конкурсі зголосилися взяти Росія, Естонія, Польща, Молдова, Румунія, Іспанія та США.

У рамках проекту, за підтримки Мінкультури і туризму України, відбулися концерти та вечори-пам’яті у Києві, Одесі та Львові. Усі заходи є соціально-благодійними, і їх проводять для привернення уваги бізнесменів та представників еліти держави до проблем ракових пухлин молочних залоз, оскільки усі жінки сім’ї Цісиків померли від раку грудей.

Нагадаємо, що у Львові торік 22 січня на вул. Глибокій, 8, де мешкала родина Квітки Цісик, було встановлено меморіальну дошку, а 25 червня її ім’ям названо одну із вулиць міста.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7661 / 1.53MB / SQL:{query_count}