Укрзалізниця анонсувала додатковий потяг до Львова

Фото: пресслужба Укрзалізниці

Укрзалізниця запускає додатковий рейс Інтерсіті, що курсуватиме маршрутом Київ — Львів в кінці березня.

У період з 30 по 31 березня потяг відправлятиметься з Києва о 06:50 та прибуде до Львова о 13:07, з зупинкою лише на станції Підзамче у Львові о 12:55. 

У зворотному напрямку, з Львова, він вирушить в ті ж дні о 13:45 і прибуде до Києва о 20:04.

Квитки можна буде придбати в застосунку Укрзалізниці, чат-боті, на вебсайті та у касах вокзалів.


Раніше стало відомо, що Чеський перевізник RegioJet та Укрзалізниця запускають міжнародний поїзд Прага — Чоп.

Total
0
Shares