Нажився на ремонті театру ім. Заньковецької

Прокуратура Львова порушила кримінальну справу проти директора підприємства, яке займалося капремонтом системи електропостачання та освітлення театру ім. М.Заньковецької

Прокуратура Львова порушила кримінальну справу проти директора підприємства, яке займалося капремонтом системи електропостачання та освітлення театру ім. М.Заньковецької, інформує прес-служба прокуратури Львівської області. Кримінальну справу порушено за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України.

Під час перевірки, що її проводила прокуратура Львова разом із фахівцями КРУ, було виявлено, що за ремонт системи електропостачання та освітлення театр заплатив понад 249 тис. грн, згідно з документами, що їх представив виконавець робіт. Як зазначають у прокуратурі, директор підрядної фірми вніс до актів приймання виконаних підрядних робіт за грудень 2008 р. та довідок про вартість виконаних підрядних робіт завідомо неправдиві дані про обсяги та вартість виконаних робіт із капремонту системи електропостачання та освітлення театру ім. Заньковецької на понад 112 тис. грн, тобто вчинив службове підроблення, а потім передав підроблені акти замовникові і безпідставно отримав з держбюджету завищену суму коштів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8169 / 1.52MB / SQL:{query_count}