Міністр за скасування довіреності на авто

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов виступає за скасування довіреностей на керування транспортними засобами

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов виступає за скасування довіреностей на керування транспортними засобами. “Я прихильник того, щоб скасувати всі довіреності”, – каже очільник МВС. Він також пояснив, що альтернативним може стати варіант звернення власника транспортного засобу із заявою в ДАІ, в якій буде вказано, хто, крім нього, може керувати його транспортним засобом, інформує УНІАН. За словами міністра, таку заяву людина може принести особисто в ДАІ або, нотаріально завіривши, надіслати її поштою, а співробітники ДАІ впродовж доби повинні будуть внести дані, вказані в заяві, до бази даних.

На думку міністра, це значно полегшить оформлення документів і за потреби будь-який співробітник ДАІ зможе впродовж декількох хвилин перевірити через базу, чи на законних підставах та або інша людина керує транспортним засобом, що належить іншій.

“Напевно, це буде правильно. Думаю, це один із способів вирішення проблеми. Такий варіант можливий. Можна пропонувати й інші”, – каже  міністр.

Також він зазначив, що, згідно з підписаними домовленостями між Україною і Євросоюзом, необхідно врегулювати питання максимального терміну дії посвідчення водія. За словами міністра, в більшості країн Євросоюзу такий термін обмежується 10 роками. “У нас же це може бути і 5 років, і 10, і 15, і 20. Це треба вирішувати”, – додав міністр.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8217 / 1.53MB / SQL:{query_count}