Лекції міліціянтам від поетів і художників

В УМВСУ у Сумській області відбулось перше навчання працівників міліції у спеціально відкритому при управлінні Університеті культури

В УМВСУ у Сумській області відбулось перше навчання працівників міліції у спеціально відкритому при управлінні Університеті культури. Як інформує прес-служба обласного управління, головна мета занять – культурне та естетичне виховання правоохоронців, підвищення рівня їхнього морального та духовного розвитку, розширення світогляду. На лекції до міліціонерів запрошують поетів, музикантів, художників, громадських діячів.

Начальник УМВСУ області Петро Дяченко, як інформує УНІАН, певен:  заняття позитивно впливають на формування особистості працівника органів внутрішніх справ. На його думку, такі якості як ввічливість, витримка, тактовність повинні бути притаманні кожному працівникові міліції. “Співробітник міліції повинен бути гармонійною особистістю з високими моральними якостями”, – вважає керівник міліції Сумщини.

У планах обласного керівництва міліції – запросити відомих в Україні діячів культури і провідних викладачів для культурного і духовного збагачення співробітників міліції регіону.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8379 / 1.53MB / SQL:{query_count}