Дитячі жертви грабіжника

У Львові затримали 24-річного молодика, який забирав мобільні телефони в учнів одразу біля шкіл

У Львові затримали 24-річного молодика, який забирав мобільні телефони в учнів одразу біля шкіл

У Львові правоохоронці Залізничного райвідділу міліції затримали грабіжника, який відбирав мобільні телефони у школярів. Жертвами зловмисника ставали хлопчики та дівчатка приблизно одного віку. Грабував молодик в обідню пору, коли дітвора поверталася з уроків додому.

“Зазвичай він нападав на дітей, яким було дев’ять чи десять років. Свою майбут­ню жертву зустрічав ще біля шкільного подвір’я”, – розповідає Ігор Іващишин, виконувач обов’язків керівника відділення кримінальної міліції у справах дітей Залізничного райвідділу міліції. “Чекав їх під школою, дивився, у кого є мобільник. Підходив якомога ближче, але намагався, щоб мене не запам’ятали. Нападав, коли нікого не було поряд. Обирав момент, коли дитина розмовляла по телефону. Швидко підбігав, видирав у неї мобільний і втікав”, – розповідав затриманий грабіжник.

Злочинець промишляв у Залізничному районі Львова, неподалік шкіл № 60 та № 75. Викрадені телефони одразу ж продавав таксистам. Каже, що хоч не раз траплялися й дорогі моделі, ніколи не вдавалося вторгувати за них більше сотні гривень. Ці гроші одразу ж витрачав на алкоголь.

Затриманому 24 роки. У нього вже є чималий кримінальний досвід – двічі його засуджували за крадіжки. Минулого року він звільнився з тюрми. Якийсь час намагався заробляти у законний спосіб, та, зрештою, таки повернувся до звичного ремесла. Чоловік уже зізнався у чотирьох пограбуваннях. Крім того, правоохоронці підозрюють, що це ще далеко не весь перелік його кримінальних “под­вигів”.
 

Галина Лемішко
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7772 / 1.53MB / SQL:{query_count}