Домашній арсенал

На Львівщині триває операція “Зброя, вибухівка”. І вже є результати. У Стрию, скажімо, у помешканні місцевого жителя знайшли три пістолети, один із яких саморобний. Про це інформує прес-центр обласного управління міліції

На Львівщині триває операція “Зброя, вибухівка”. І вже є результати. У Стрию, скажімо, у помешканні місцевого жителя знайшли три пістолети, один із яких саморобний. Про це інформує прес-центр обласного управління міліції.

На зброю у помешканні стриянина натрапили, коли перевіряли осіб, які могли бути причетні до скоєння крадіжки на одному з підприємств міста.

Пістолети одразу ж скерували на балістичну експертизу.

“Було вилучено пістолет ТТ, перероблений на малокаліберні патрони, пістолет “Вальтер” та саморобний пістолет”, – каже Ярослав Грицик, начальник Стрийського міськвідділу міліції.

Зараз правоохоронці з’ясовують, звідки у жителя Стрия ця зброя, для чого він тримав її у помешканні, чи використовував раніше і що планував з нею робити.

Натрапляють працівники міліції на незаконне зберігання зброї та боєприпасів і в інших районах області. Загалом від часу початку операції правоохоронцями на теренах Львівщини вже вилучено понад сотню патронів, кілька ножів, серед яких штик-ніж та мисливський ніж, п’ять кастетів, нунчаки, запали до гранати, карабін та кілька пістолетів.

Оксана Гнат
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7443 / 1.53MB / SQL:{query_count}