Луценко полякав львівських чиновників

Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України, несподівано нагрянувши до Львова, зробив "розгін" на колегії в ГУ МВС у Львівській області, оголосивши в нашому регіоні "надзвичайний стан" у сфері боротьби із корупцією, хабарництвом, а також у галузі протидії контрабанді.

 

Ірина Гищук
lucenko.jpg

 

Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України, несподівано нагрянувши до Львова, зробив "розгін" на колегії в ГУ МВС у Львівській області, оголосивши в нашому регіоні "надзвичайний стан" у сфері боротьби із корупцією, хабарництвом, а також у галузі протидії контрабанді. Міністр, як завжди, емоційно обурювався щодо роботи місцевих правоохоронців у зазначених напрямках: "Це двійка за будь-якою системою оцінювання. За півроку обласний УБОЗ відкрив кримінальну справу на викладача автошколи, де розмір збитків - 2400 грн. Це справа райвідділу, а не УБОЗу. За три місяці ситуація має бути виправлена", - пригрозив міністр. За словами прокурора області Олексія Баганця, який також був присутній на колегії, кількість доведених до суду кримінальних справ з хабарництва, які порушили працівники міліції, порівняно з минулим роком, зменшилася на чверть.

Щоправда, у результаті пан Луценко так нікого й не звільнив: Мурату Касумову, начальнику УБОЗу Львівщини оголосили неповну службову відповідність, а Василь Телиця, начальник ДСБЕЗу отримав догану. Цікаво, що, попри такі підсумки колегії, зовсім нещодавно пан міністр за бездоганну службу нагородив головного міліціонера Львівщини Василя Пісного відзнакою "Почесний працівник МВС України".

Із позитивів у роботі львівської міліції Юрій Луценко відзначив передусім діяльність відділу з боротьби з незаконним обігом наркотиків. За словами міністра, однією із найкорумпованіших сфер Львівщини є митниця та земельні відносини.

Окрім власних підлеглих, пан міністр погрожував пальчиком і львівській Ратуші.

- Ми контролюємо фінансову діяльність Львівської міської ради, оскільки до мене надходить багато сигналів про зловживання, зокрема й з публікацій львівської преси. Це не означає, що я обов'язково хочу посадити львівського голову, просто я чую багато нарікань і маю на них реагувати, - сказав Юрій Луценко.

 

12.05.2015 23:32
http://vk.com/id248992297

Війна Луценка Юрія і Пісного Василя проти МВС Тяжко далося міністерство ВС Народному Фронту при розподілі в коаліційній угоді. На сьогоднішній день, не секрет, що МВС очолило боротьбу із корупцією як в своєму міністерстві, так і в країні. Такі знакові викриття як: начальника Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Пісного В.М. на прізвисько «Антибіотик», арешт перших осіб Державної служби України з надзвичайних ситуацій Бочковського С.С. і Стоєцького В.Ф., арешт «перевертнів у формі» в ДАІ та багато інших дає особливу привабливість міністерству. За інформацією, екс-міністр ВС Луценко Ю. замислився чи не очолити йому це міністерство знову. Активно почав діяльність в цьому напрямку із кабінету Президента України. Вже зібрана хороша команда із хороших людей: Пісного В., екс-генпрокурора України Яреми В., Даниленка А. та інших, «зручних» для деяких високо посадовців, осіб. 10 липня 1995 року Василя Пісного затримали за підозрою у злочині передбаченому ст.144 ч.3 КК України (рекет). Мабуть пан Василь Михайлович вирішив, що 90-ті повертаються в Україну. І як це не страшно звучить, насправді так воно і є. Владу ці люди люблять, а гроші ще більше, і в МВС вони все це бачать, але головне, що ці люди вже сьогодні поділили країну на бізнес-райони – добування бурштину – Пісний В., 7-й км «Промтоварний ринок» Даниленко А., політична підтримка – Луценко Ю. Ми можемо уявити собі смак цих людей до привабливих підприємств – Укрспирт, Укрхімтрансаміак тощо. Сьогодні при підтримці Луценка Ю., дружина Зварича Р., який є радником Президента України, захопили завод «АТЕК» в Святошинському районі м. Києва, а це 26 га землі під забудову, а в грошовому еквіваленті мільйони доларів США. Тиск на МВС відчутний по публікаціям щодо дискримінації вищих керівників МВС, проплачені «тітушки» вже стоять із транспарантами під МВС, вимагаючи відставки ряду посадовців. Канал «Zik» також проплатили, він видає чужі маєтки за маєтки посадовців МВС. Хоча вищезазначені особи самі володіють шикарними маєтками, які простий громадянин не в змозі придбати, навіть якщо все життя буде відкладати свою заробітну плату. Помилуйтеся! http://nazarohr.livejournal.com/2015/05/12/


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8225 / 1.6MB / SQL:{query_count}