Цвинтар невідомих

Виявлені останки не стосуються справи Ґонґадзе

Виявлені останки не стосуються справи Ґонґадзе

На місці поховання голови журналіста Георгія Ґонґадзе слідчі далі виявляють останки людей. Так, цього тижня співробітники Генпрокуратури виявили рештки ще двох осіб. Таким чином, кількість знайдених трупів становить 12.

Таку інформацію джерел видання "Дзеркало тижня" підтвердив начальник пресслужби Генпрокуратури Юрій Бойченко в інтерв'ю BBC.

За його словами, ці рештки передано на експертизу в Україні, аби серед іншого встановити час поховання та причину смерті.

"Вони посилаються на невідомі джерела і на непідтверджену інформацію. Ви бачите, там немає ані прізвища, ані джерела, звідки вони отримали цю інформацію", - заявив Юрій Бойченко.

"А насправді на місці розшуку одягу та інших предметів, які б могли належати Георгію Ґонґадзе, де й досі тривають розкопки в районі села Сухоліси, де він був убитий, знайдено десять трупів", - заявив речник ГПУ.

"Не шість, а десять, і сім з них чоловічих, два жіночих і один дитячий", - наголосив він. Юрій Бойченко зазначив, що "ці трупи за візуальними попередніми даними поховані там 4050 років тому".

"Біля села Довгалівське, де знайдено череп, також вилучено зі землі останки, що можуть належати двом особам, які також передані судовомедичним експертам для дослідження в рамках кримінальної справи", - заявив речник ГПУ.

"Отже, віднайдено залишки трупів дванадцяти чоловік, а не шести", - додав він.

"Це візуально встановлено за кольором кісток, але різні кліматичні умови, різна глибина їх захоронення може вплинути, тому фахівці проводять дослідження із застосуванням найсучасніших технологій", - сказав Бойченко.

На питання, чи передано рештки черепа Георгія Ґонґадзе на експертизу до США, речник відповів: "Це питання стадію домовленостей уже пройшло, але процедурно ще не відбулося. Домовленості вже є, а виконання найближчим часом очікуємо".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8361 / 1.54MB / SQL:{query_count}