Убивство бізнесмена

Смерть бізнесмена В'ячеслава Брагинського внаслідок вибуху в центрі Дніпропетровська - це замовне вбивство, пов'язане з переділом власності в місті.

Смерть бізнесмена В'ячеслава Брагинського внаслідок вибуху в центрі Дніпропетровська - це замовне вбивство, пов'язане з переділом власності в місті.

Так вважає народний депутат від БЮТ Святослав Олійник. "Це трагедія, загинула людина. На жаль, Дніпропетровськ знову продовжує кримінальні розбірки. Немає жодних сумнівів, що це замовне вбивство, пов'язане з постійними переділами власності, які активізувалися останнім часом. Все це очевидно і свідчить про те, що деякі люди відчувають себе безкарними", - переконаний нардеп.

Нагадаємо, 43річний В'ячеслав Брагинський загинув унаслідок вибуху, який стався вранці у вівторок, 13 жовтня, на вулиці Харківській в центрі Дніпропетровська. Вибух стався у другу річницю вибуху газу в житловому будинку, внаслідок якого загинули 23 людини.

За офіційною версією, бізнесмен загинув унаслідок вибуху зовнішньої мережі побутового газу поблизу будинку, в якому жив.

За інформацією МНС, вибух стався на газовій трубі на висоті 2 метри від землі у вівторок, о 9 годині. Раніше компанія "Дніпрогаз" повідомляла, що вибух стався внаслідок наїзду автомобіля КамАЗ на газогін.

В'ячеслав Брагинський був успішним бізнесменом, від 2007 року працював генеральним директором міжнародної будівельної компанії "УкраїнаКанада". До цього - головою дніпропетровського облводоканалу.

Компанія "УкраїнаКанада", яку очолював загиблий бізнесмен, будувала житловий комплекс "Олімпік­2", де мали отримати квартири 170 родин, які постраждали від вибуху на вулиці Мандриківській, що стався два роки тому.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7959 / 1.53MB / SQL:{query_count}