Ще більше авіарейсів з України до Туреччини

Анкара з 15 травня скасовує вимогу ПЛР-тестів для українських туристів

Угода про туристичне співробітництво між Україною і Туреччиною, підписана в Анталії міністром культури і інформаційної політики України Олександром Ткаченком та міністром культури і туризму Туреччини Мехметом Нурі Ерсоєм, дозволить збільшити кількість авіарейсів між країнами. «Ця угода, зокрема, дає можливість спростити правила перетину кордону для громадян обох держав, обмінюватися системами вакцинації, збільшити кількість рейсів між країнами, розширити наявність туристичних аудіогідів українською та турецькою мовами, а також розвивати співпрацю зі залучення інвестицій у сферу туризму і курортів», – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
За його словами, підписана декларація, зокрема, передбачає збільшення кількості регулярних та чартерних рейсів між двома країнами. У 2020 році Туреччину відвідав майже мільйон українських туристів, Україна увійшла до першої четвірки країн за кількістю туристів.
З 15 травня Туреччина скасовує вимогу ПЛР-тестів для авіапасажирів з України. Однак пасажирам треба буде заповнити спеціальну форму перед вильотом у Туреччину, в якій необхідно вказати паспортні дані, рейс і місце проживання в Туреччині, інформує Avianews.com. Після заповнення даних система генерує Hes-код, який необхідно пред’являти в готелях, місцях громадського харчування, торгових центрах і транспорті.
Крім того, іноземні туристи не підпадають під дію комендантської години, введеної владою Туреччини із 29 квітня по 17 травня. «Винятки з режиму комендантської години поширюються тільки на іноземних громадян, які перебувають в Туреччині з короткими візитами або тимчасово як туристи», – цитує повідомлення міністерства внутрішніх справ Туреччини агентство Euronews.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8159 / 1.53MB / SQL:{query_count}