Пристрасті за біженцями

В Європі надалі тема №1 – навала мігрантів

В Європі надалі тема №1 – навала мігрантів. Чергова трагічна новина надійшла із Середземномор’я – біля берегів грецького острова Фармаконісі потонуло ще одне судно з біженцями. Жертвами аварії стали щонайменше 34 людини, серед них – 15 дітей, у тому числі й четверо немовлят. Майже 70 осіб врятувала берегова охорона, ще близько 30 мігрантів зуміли самостійно вибратися на берег. 
Тим часом на колись прозорих кордонах між державами-членами ЄС знову з’являються люди в одностроях. 13 вересня Німеччина оголосила про тимчасове повернення контролю на кордоні між Баварією та Австрією. Наступною до подібного кроку вдалася Словаччина, яка “замкнула” межі з Угорщиною та тією ж Австрією, скерувавши туди 220 офіцерів. 
Ситуація дійсно критична. Так, за прогнозами віце-канцлера Німеччини Зігмара Габріеля, лишень до його країни до кінця року може прибути мільйон біженців. Дійшло до того, що мігрантів довелося тимчасово розмістити у приміщеннях на території колишнього нацистського концтабору Бухенвальд (!). Як пише британський таблоїд Daily Mail, тут живуть кілька десятків біженців з країн Африки. Доки уряд розглядає питання про надання їм притулку, африканці отримують по 135 євро від уряду на продукти і предмети першої необхідності. Представник місцевої влади зазначив, що “це надзвичайне рішення, але воно неминуче”. Він також наголосив, що біженців розмістили не в історичних бараках, де нацисти тримали в’язнів, а в новозбудованих приміщеннях, які розташовані на території колишнього концтабору.
Нагадаємо, що з початку 2015 року на територію Євросоюзу прибуло близько 500 тисяч біженців. Єврокомісія заявила, що ця міграційна криза є найбільшою з часів Другої світової війни. Що робити з навалою мігрантів, європейці поки що не знають.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8987 / 1.53MB / SQL:{query_count}