Італія – під загрозою терористів

Спецслужби країни переведені в посилений режим готовності після того, як в інтернеті з’явилися фотографії з погрозами здійснення терактів у Римі та Мілані бойовиками терористичного угруповання “Ісламська держава” (ІД)

фото: unian.ua
Знімки були зроблені на тлі Міланського собору (п’ятий за розміром християнський храм у світі, один із символів Італії), Колізею й автомобілів поліції, йдеться в статті, опублікованій в італійській газеті La Repubblica, пише NEWSru.com.
Під зображеннями розміщено підписи такого змісту: “Ми – на ваших вулицях! Ми вже визначили об’єкти в очікуванні години “Х”.
Італійські спецслужби тим більше стурбовані, що за кілька днів у Мілані має відбутися урочисте відкриття Всесвітньої виставки. Карабінери зі спеціальної оперативної групи Ros зараз займаються пошуками технічного пристрою, з якого були розміщені селфі. Тим часом представники розвідки говорять про те, що “йдеться не так про реальну загрозу теракту, як про своєрідне послання від терористів: Італія – вразлива і знаходиться під загрозою”. 
Італійські правоохоронці заговорили про своєрідний “словесний джихад” –пропагандистську кампанію в соціальних мережах з метою вербування нових та активізацію вже існуючих прихильників “Ісламської держави” на території країн Західної Європи. Правоохоронці нарахували в інтернеті приблизно 150 сайтів, що з високою інтенсивністю поширюють різноманітні джихадистські матеріали. 
La Repubblica також пише, що минулого тижня колишній прем’єр-міністр країни Сільвіо Берлусконі заявив, що саме він є однією з головних мішеней “Ісламської держави”. Відомо, що політик уникає відкритих публічних заходів у рамках виборчої кампанії його партії перед майбутніми регіональними виборами в травні цього року. 
Нагадаємо також, що кілька днів тому в Італії затримали одразу 18 бойовиків, імовірно, пов’язаних із “Аль-Каїдою”. Більшість – вихідці з Пакистану.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8282 / 1.54MB / SQL:{query_count}