Чкурнути працювати за кордон

Згідно з дослідженням, Лондон – мрія шукачів роботи з усього світу

Лондон виявився найбажанішим міс­том для роботи. Туманний Альбіон випередив навіть Нью-Йорк і Париж. Такими є дані опитування The Boston Consulting Group і totaljobs.com.
За результатами дослід­ження, яке охопило 200 тисяч осіб у 188 країнах світу, один із шести респондентів (16%) бажає працювати у столиці Великобританії. За Лондоном опинилися Сідней, Мадрид, Барселона, Берлін, Торонто, Сингапур і Рим, інформує The Guardian.
Зі слів міжнародного директора totaljobs.com Майка Букера, ця доповідь закріпила за Лондоном репутацію глобального міста. “Воно не лише пропонує безліч можливостей для працевлаштування в низці галузей промисловості, а й може похвалитися одними з найкращих культурних пам’яток у світі. Тож не дивно, що люди з усієї планети хочуть приїхати і працювати саме туди”, – зазначив він, пише life.pravda.com.ua.
Він підкреслив, що лідери рейтингу (Лондон і Нью-Йорк) уже мають значну частину працівників іноземного походження – приблизно по 3 мільйони в кожному місті. Але в той же час сім американських міст потрапили до ТОП-40 найбажаніших, тоді як жодне Великобританії, окрім Лондона, ні.
Дані дослідження свідчать, що Великобританія є другою найпривабливішою країною для міжнародних шукачів (37%) після США (42%). Туманний Альбіон особливо популярна країна серед жителів Португалії, Ізраїлю, Барбадосу, Румунії та Ямайки. Канада – третя найбажаніша країна (35%).
Німеччина, Швейцарія і Франція – улюблені країни жителів неангломовних країн. 44% британців хочуть переїхати за кордон на роботу. Французи і голландці були найбільш “готовими зірватися одразу” серед європейців (із більш ніж 90% охочих отримати роботу за кордоном).
Загалом дослідження показало, що майже дві третини кандидатів з усього світу (64%) готові працювати за кордоном, особливо інженери та спеціалісти технічних професій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8052 / 1.53MB / SQL:{query_count}