Задля чого реформування?

На думку експерта, створення фінансової поліції спростить життя злочинцям

 

На думку експерта, створення фінансової поліції спростить життя злочинцям 

Створення єдиного органу з боротьби з економічною злочинністю – Служби фінансових розслідувань, або фінансової поліції – спростить життя злочинцям, оскільки завжди значно легше мати справу з одним відомством, ніж з наявними зараз кількома правоохоронними структурами. Про це зазначив президент Українського національного комітету Міжнародної торгівельної палати (ICC Ukraine) Володимир Щелкунов, інформує УНІАН.
“На перший погляд, дублювання функцій різних правоохоронних органів вимагає централізації. Однак це дублювання може приносити державі та суспільству певну користь, адже корумпувати одночасно абсолютно всі відомства для злочинців проблематично”, – каже експерт. 
За словами президента ICC Ukraine, в процесі реформування системи боротьби з економічними злочинами влада не повинна поєднувати в одному відомстві силові та цивільні функції. “Централізація сприятиме поширенню бюрократії та корупції з її негативним, непродуктивним втручанням у сферу бізнесу”, – зазначив експерт. На думку Щелкунова, потрібно провести аудит повноважень силових структур і контрольно-ревізійних органів в економічній сфері.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8683 / 1.52MB / SQL:{query_count}