Допрацювалися…

На кордоні службовці систематично стягували побори з підприємців 

На кордоні службовці систематично стягували побори з підприємців 

Прокуратура Львівської області виявила під час перевірки, що службові особи Львівської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті упродовж 2012 року безпідставно стягували кошти з суб’єктів господарювання.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура встановила, що понад 110 суб’єктів господарювання безпідставно сплатили понад 563 тисячі гривень за послуги, які не передбачені законом.

Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, зокрема, в рахунки останніх включалась плата за роз’яснення чинних нормативних документів, інформаційні послуги та оформлення документів.

За вказаним фактом Львівською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.2 ст. 364 КК України внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Досудове розслідування, за процесуального керівництва прокуратури, проводиться органом внутрішніх справ. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9081 / 1.52MB / SQL:{query_count}